Angajez Ingrijitor si Intretinere vila turistica

Bran adaugat la data de 08-01-2020, Numar anunt: 53672

EUR
08-01-2020 Bran

Societate comerciala angajeaza familie sot si sotie sau o persoana de sex feminin pentru intretinerea si administrarea unei pensiuni turistice, localitatea Bran, judetul Brasov.
Cerinte
Atributii generale:
- ingrijitorul vilei asigura ingrijirea si curatenia interioara si exterioara a proprietatii, ajuta la solutionarea eventualelor defectiuni, punerea micului dejun la dispozitia turistilor.
Responsabilitati:
- daca exista permis de conducere categoria B este un plus.
- respecta regulile disciplinare si de ordine stabilite de angajator
- realizeaza cand este cazul necesarul de aprovizionare
- nu se va prezenta la locul de munca sub influenta bauturilor alcoolice si a substantelor stupefiante
- va executa cu profesionalism si spirit de raspundere toate sarcinile care i-au fost incredintate
- nu va absenta fara motiv, fara sa anunte in prealabil conducerea societatii si fara a primi acordul beneficiarului.
Cerinte:
- experienta intr-un post similar este considerata un plus;
- calificarea de instalator este considerata un plus pentru el;
- seriozitate maxima;
- disponibilitate full time de relocare in Bran Judet Brasov.
- referintele sunt obligatorii.
Oferta bonusuri, beneficii
- pachet salarial motivant
- cazare in conditii foarte bune familia respectiva va locui la Poiana Tapului
- mese bauturi tot ce tine de alte cheltuieli ingrijire personala incluse.
- alte detalii se vor oferi telefonic.

Afisari: 102

07xx.xxx.xxx
Arata numar telefon
Bran, Judet Brasov
Nume
Telefonoptional
Mesajul dumneavoastra
Incarcare fisiereoptional

Am citit si sunt de acord cu Termeni si Conditii

Ideal Inox angajeaza gestionar depozit echipamente pentru restaurante, hoteluri, etc. Depozitul se afla in Corbeanca, Strada Balentei, nr.44, Ilf
Locatie : Municipiul București
TRUFIN TRANS LTDServiciul profesionist de curierat door to door Anglia-Romania si retur.-Ne ocupam noi de declaratiile vamale- Numar de urmarire AWB s
Locatie : Romania
Firma de constructii angajeaza montatori RIGIPS, cu experienta. SALARIU ORAR 20-24 RON/ ora, sambata 50 % in plus, duminica dublu. Oferim cazare gr
Locatie : bucuresti
Angajez femeie penrtu ingrijire batrana de 83 de ani pe timp de zi . Detalii la telefon 0769582402
Locatie : Videle
Caut femeie îngrijire batrana
Locatie : Bals
Arhitim angajează doamne/domnișoare pentru curățenie la birouri, farmacii, scări de bloc, magazine in Belgia. Se oferă salar începând de la
Locatie : Belgia
Candidatul ideal - gandire pozitiva - orientare catre rezultate - abilitati de analiza si sinteza; - responsabilitate, implicare si seriozitate - spi
Locatie : Mogosoaia
Oportunitate de angajare part-time sau full time în București ! Va rugam sa cititi tot anuntul inainte de aplicare/inregistrare ! Se poate livra c
Locatie : Bucuresti
Iwell Data Services, con sede a Bucarest, quartiere Militari, cerca con massima urgenza Operatori Call Center con esperienza da inserire nel propri
Angajam ambalatori - etichetare si ambalare produse, pregatirea produselor etichetate in vederea livrarii, salariu 1800 lei net inclusiv bonuri de m
Telefon 0733802502
Suna Trimite SMS
Anuleaza